Misija ir vizija

Įmonės idėja: Kiekvienas vaikas savyje turi ugnelę, kurią įžiebus jis supranta, kad jam nustatytos ribos tebuvo iliuzija.
Vizija: Tapti geriausia įmone, teikiančia korepetitoriaus paslaugas, Lietuvoje.
Misija: Skleisti kokybišką švietimą šiuolaikiniam jaunimui.
Mūsų vertybės:
Nuoširdus noras padėti vaikams suprasti vieną ar kelias mokslo šakas. Mes tikime savo mokiniais ir iš visų jėgu padedame jiems pasiekti savo svajonę įstoti į norimą specialybę ar tiesiog puikiai išlaikyti egzaminą. Nesam populistai, kuriems yra svarbu tik pritraukti kuo daugiau mokinių ar daryti iš to verslą. Darome tai, kas mus ,,veža” – tai mūsų svajonė ir misija. Galbūt tai ir yra mūsų vizitinė kortelė.

Kodėl Mes???

1. Rezultatas jaučiamas jau po pirmos pamokos;
2. Rezultatas ir kokybė – mūsų prioritetai;
3. Mokiniai tampa žingeidesni, atranda norą mokytis;
4. Mūsų darbas visada yra daromas iš širdies;
5. Dirbame pagal mūsų kurtas ir patikrintas mokomąsias programas;
6. Mūsų darbas – mums prioritetas, o ne „chaltūra“;
7. Nes mes žinome, kaip gauti 100% !!!

Korepetitorių gebėjimai

Dirbdami su mokiniais jie greitai randa ir praktiškai pritaiko tiek kiekvienam mokiniui, tiek ir jų grupei tinkamiausią mokymo metodą. Kalbant pedagoginės psichologijos terminais, kiekvienas mūsų korepetitorius geba:

  • greitai sukurti reikiamas mokymosi sąlygas;
  • kontroliuoti galimą savo šališkumą;
  • pagrįstai įvertinti savo paties išmanymą ir išsiaiškinti, kur dar reikėtų tobulėti;
  • nustatyti, kokių pagalbinių struktūrinių schemų prireiks, kad mokiniai galėtų sėkmingai įsisavinti visą egzaminui reikalingą medžiagą ir pasiekti puikių rezultatų.

Bet kurio dėstomo dalyko pamoką mes baigiame tik tada, kai mokinys tikrai supranta pamokos temą ir būna pasirengęs atlikti užduodamus namų darbus.

„Mokslo skrydžio“ paslaugos padės Jums sutaupyti lėšų, o mokiniui – laiko

Visą reikalingą teorinę medžiagą bei namų darbus mūsų korepetitoriai pateikia tvarkingai išdėstytą ir atspausdintą. Jūs sutaupote nemažai lėšų, nes nebereikia pirkti daugybės skirtingų autorių parengtų mokomųjų knygelių arba patiems savo lėšomis spausdinti mokymo medžiagos. Remdamiesi ankstesnių savo mokinių patirtimi galime pasakyti, kad tokios išlaidos dažnai būna stebėtinai didelės.

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro bendrojo lavinimo mokyklose dėstomų dalykų žinovai. Vilniaus mieste galime pasiūlyti įvairių dalykų korepetitorių paslaugas: matematikos, biologijos ir chemijos. Visi mūsų korepetitoriai iš savo srities egzaminų yra gavę aukščiausius įvertinimus, t. y. 95−100 balų. O tam, kad nepamirštų egzamino jaudulio ir patartų mokiniams kaip jį suvaldyti, jie kasmet pabando iš naujo laikyti valstybinį savo dėstomo dalyko egzaminą. Tai skatina nuolat tobulėti: gilinti dėstomos srities žinias bei įgūdžius ir sugebėti juos pritaikyti pagal egzaminų reikalavimus, t. y. pritaikyti juos taip, kad jie atitiktų būtent tų metų Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą dalyko programą.